Tu jesteś:Strona główna/O Nas
Skontaktuj się z namiSubskrybcja

Producent wosku od 1930 r.

Stara apteka Anwander spełniała funkcję laboratorium, a także zakładu produkcyjnego pierwszych słoików „Antikwachs” – preparatu opracowanego z myślą o cennych antykach i lakierach. Szwajcarski zakład początkowo prowadził produkcję jedynie na prywatny użytek założyciela firmy - dziadka Hansa Anwandera

Te właśnie pierwsze słoiki „Antikwachs” dały początek trwającemu już trzy pokolenia zamiłowaniu rodziny Anwander do farb, lakierów i wosków. Na przestrzeni lat pierwsze produkty poddawano udoskonaleniom. Szwajcarski zakład obecnie z oddaniem nieustannie wzbogaca ofertę produktów i opracowuje nowe preparaty w reakcji na potrzeby klientów, kwestie środowiskowe i zmiany technologiczne.

Produkowane ręcznie w Szwajcarii

W przypadku każdego opakowania Swissvax, mieszanie oraz napełnianie nadal wykonuje się wyłącznie metodami ręcznymi, ponieważ rzadkie, naturalne składniki wykorzystywane w produktach Swissvax uniemożliwiają obróbkę przemysłową. Dążąc do uzyskania najwyższej jakości wosku i systemu pielęgnacji samochodów, nie zgadzamy się na żaden kompromis. Zapraszamy do wypróbowania systemu Swissvax i przekonania się, dlaczego nasze produkty cieszą się sławą wśród entuzjastów motoryzacji w całej Europie.

Słynna szwajcarska jakość i precyzja stanowią gwarancję autentyczności produktu. Nasze produkty nie muszą osiągać wyznaczonych celów sprzedaży, a ich produkcja nie jest ograniczona narzuconym budżetem. Dzięki temu osiągnęły swój obecny status – przeznaczonego dla perfekcjonistów narzędzia zapewniającego doskonałe wykończenie.

Wyłączny Dystrybutor kosmetyków Swissvax na Polskę

Swissvax Polska Sp. z o.o.
biuro@swissvax.pl
tel. +48.666.911.000

Sklep on-line

www.sklep.swissvax-detailing.pl
biuro@swissvax-detailing.pl
Krzysztof Schneider
tel. +48.694.911.000

Usługi Swissvax Detailing

Swissvax Detailing
jacek@swissvax.pl
tel. +48.666.911.000

- -